Bohaterowie

Nina Martin
Gdy chodziła do collegu miała ciężkie życie. Dwa razy uratowała świat przed egipską zagładą, bo była Wybraną urodzoną 7 lipca o 7 godzinie. Zakochała się, lecz przez klątwę ciążącą na niej i Eddie'm - jej obrońcy - musiała wyjechać z Anglii. Wróciła do Portland, rodzinnego miasta w stanie Waszyngton. Zamieszkała ze swoją babcią, która zmarła jakiś czas później. Nina nie dawała rady. Poznała chłopaka, który na początku był dla niej wsparciem, później stał się zagrożeniem. Brunetka uciekła z miasta, zamieszkała w Nowym Jorku ze swoją najlepszą przyjaciółką Amber Milington. Znalazła pracę swoich marzeń i chciała zacząć nowe życie od nowa, lecz czy to będzie takie łatwe?

Fabian Rutter
W collegu poznał piękną blondynkę, w której się zakochał. Pomagał jej jak mógł z egipskimi zagadkami. Niestety musieli się rozstać. Cierpiał i tęsknił za nią. Mimo to jego serce pokochało kolejny raz, lecz nie tak mocno jak za pierwszym razem. Mara Jefrey była jego dziewczyną do momentu przeprowadzki. Fabian pojechał do Nowego Jorku i postanowił zostać policjantem, lecz odkrył w sobie nowe hobby, które wciągnęło go w nie małe kłopoty. Dał radę. Został policjantem, a jego ,,grzechy" zostały zapomniane. Czy jednak przez wszystkich?

Amber Milington
Przez dwa lata w collegu pomagała przyjaciółce. Z powodu kłopotów z tym związanych musiała opuścić Anglię. Zaczęła chodzić do szkoły mody w Nowym Jorku. Prasa ,,New York Times" zauważyła jej potencjał i przyjęła ją na dział mody. Gdy Nina przyleciała, Amber dała jej dach nad głową i pomogła znaleźć pracę. Dziewczyny traktują siebie jak siostry i jedna jest w stanie zrobić wszystko by pomóc drugiej.

Mason Foster
Gdy był dzieckiem miał normalne dzieciństwo. Kochający rodzice, starszy brat - czego więcej może pragnąć dziecko? Jeden dzień zmienił jego życie. Stracił brata w wypadku samochodowym, rodzice zaczęli się kłócić, a Mason stawał się innym człowiekiem. W dzień swoich 18 urodzin wziął udział w nielegalnych wyścigach. Stawał się coraz lepszy. Kochał to co robił, lecz z każdym wyścigiem czuł, że robi coś niewłaściwego. Poznał mężczyznę, który mu pomógł. Od tamtej chwili są przyjaciółmi.

Jack Brook
Żył jak normalny mężczyzna. Miał dziewczynę, z którą się ożenił, znalazł dobrą pracę. Coś poszło nie tak. Został wyrzucony z pracy, zaczął kraść. Przez swoje coraz bardziej agresywne zachowanie stracił żonę, która prawdopodobnie była z nim w ciąży. W jego umyśle zaczął powstawać nowy plan.
Pragnie zemsty.

 Trevor Hill
Przystojny blondyn skradł serce Ninie. Po śmierci jego rodziców i utracie brata chciał chronić swoją dziewczynę. Uzyskał odwrotny efekt. Czego teraz chce? Nikt nie wie. Czasem on sam nie zdaje sobie sprawy z tego co kryje się w jego umyśle.

Devon Pierce
Mężczyzna posiadający wiele ubrań z klasą. Jego hobby to pieniądze z nielegalnych wyścigów samochodowych. Lubi wygraną i kobiety, na które może patrzeć. Trafił do więzienia. Po 5 latach opuścił zakład karny. Ma plan, który chce zrealizować za wszelką cenę.

 Nathan Ross
Kamerzysta i pomocnik słynnej dziennikarki. W przeszłości pomógł jej uciec od życia, które miała, przez co stał się jej przyjacielem.

 Scott Miller
Jego przeszłość jest w dużym stopniu związana z przeszłością Ruttera. Czy z przyszłością okaże się podobnie?

Zack Brown
Przywódca Mastersów, który traktuje członków swojego gangu jak rodzinę. Nie wspomina o ich przeszłości, lecz stara się im pomóc dając schronienie, którego potrzebują.
Brie Johnson
Blondynka skradła w przeszłości wiele serc, szczerości i odwagi mógłby pozazdrościć jej niejeden człowiek, a za parę butów mogłaby nawet zabić.

Diler
Zabawny gość, który w przeszłości miał problem z narkotykami. Stąd też pochodzi jego ksywka. Nigdy nie zdradził nikomu swojego prawdziwego imienia. Do tego jego słabą stroną jest alkohol. Pod jego wpływem może być pozytywnie nieobliczalny.

Luke Smith
Komendant New York City Police Department.
Jason Peter
Członek Killersow.

Savana Pierce
Siostra Devona Pierce'a.

Lucas Correy
Przyjaciel Niny pracujący w The Sun.

David Middleton
Szef The Sun.


Bethany Martin
Córka Niny i ...

Dylan Foster
Syn Amber i Masona.

Oskar
Kot Niny i Bethany.

Ethan Reed
Chłopak w wieku Bethany, z którą często spędza czas.

Martha Sharon
Starsza sąsiadka Niny w Londynie.

Claudia Alenko
Policjanta, obserwująca Ninę.

Bohaterowie epizodyczni
James Walker - szef firmy New York Times
Tim Cook - dyrektor generalny Apple Inc.
dr. Jenks - lekarz prowadzący
Matt Tomson - członek Mastersów
Drake Lewis - członek Mastersów
Komisarz Blackwall - prowadzi sprawę zabójstwa T.
Suzan i Peter Millingtonowie - rodzice Amber
Henry Miller - ojciec Scotta
Will - znajomy Fabiana z pracyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz